Timex Youth T7B151

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002334508

Sprzedaż partnerska

Timex Youth T7B151

Każdy mały parádnice chciał ozdobić stylowych akcesoriów. Uczynić ją szczęśliwą i zająć jej zegarek z warsztatu Popularne marki Timex. Ich jasny twarzy opiera się na połączeniu fioletowych i różowych kolorach, które dziewczynki po prostu kochają. Przyciągnąć i ręce oznaczone „godziny, minuty”. Pełny opis

140

140 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Każdy mały parádnice chciał ozdobić stylowych akcesoriów. Uczynić ją szczęśliwą i zająć jej zegarek z warsztatu Popularne marki Timex . Ich jasny twarzy opiera się na połączeniu fioletowych i różowych kolorach, które dziewczynki po prostu kochają. Przyciągnąć i ręce oznaczone „godziny, minuty”. Wraz z „do” i „pułapka” jest skutecznym sposobem, aby nauczyć się angielskiego razem. Większość z was, ale swojej małej księżniczki pokochają różowy elastyczny pasek nabijane z gwiazdami – tylko jeden obwód, a następnie ustawić go właśnie wątku. Zabrać córkę, wnuczkę lub siostrzenicę musi być uzupełnieniem, że nigdy nie będziesz chciał wystartować.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla dziewcząt, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Szerokość 29 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 33 mm