Tommy Hilfiger 1791478

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002566241
Tommy Hilfiger 1791478

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger 1791478

Tommy Hilfiger Zegarek męski dla wszystkich mężczyzn, którzy szukają prawdziwie oryginalnego dodatku. Twoja uwaga jest przechwytywana przez czarną tarczę, przez którą wyświetlana jest nietypowa data i światło dnia tygodnia. Istnieje również stylowe drugie logo marki i proste uchwyty indeksów. Pełny opis

600

600 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Tommy Hilfiger Zegarek męski dla wszystkich mężczyzn, którzy szukają prawdziwie oryginalnego dodatku. Twoja uwaga jest przechwytywana przez czarną tarczę, przez którą wyświetlana jest nietypowa data i światło dnia tygodnia . Istnieje również stylowe drugie logo marki i proste uchwyty indeksów. Dobry skórzany pasek łączy się z wysokiej jakości stalową kopertą. Zafunduj sobie zegarki, które Cię nie zawiodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 12.7 mm
Wysokość 54 mm