Tommy Hilfiger Aubrey 1781619

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002375961

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Aubrey 1781619

Gdy kobieta chce wyglądać naprawdę wyjątkowa, zazwyczaj sięga akcesoria złota. Gdy dodawanie jest zegarek zaprojektowany przez guru mody Tommy Hilfiger, można mieć pewność, że będzie nie do odparcia. Pełny opis

850.7

850,70 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 20.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 20.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Gdy kobieta chce wyglądać naprawdę wyjątkowa, zazwyczaj sięga akcesoria złota. Gdy dodawanie jest zegarek zaprojektowany przez guru mody Tommy Hilfiger, można mieć pewność, że będzie nie do odparcia. Srebrna tarcza będziesz cieszyć silne ręce i luminescencyjne indeksy, przez które widać czas w nocy. Najbardziej wyjątkowy, ale zdecydowanie bardziej masywny i przesunąć tuleję ze stali nierdzewnej pokryty żółtym złocie. Dołączanie zegarek na rękę i cieszyć pożądanych widoki na okolicę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa złoto, stal
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 42 mm