Tommy Hilfiger Brandon 1791221

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002376080
Tommy Hilfiger Brandon 1791221

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Tommy Hilfiger Brandon 1791221

Po gumowy pasek mocujący na nadgarstek Zegarki męskie Tommy Hilfiger, dostać strój zupełnie nowy wymiar. Ich powierzchnia jest ze względu na dużą średnicę dobrze odróżniający, również przyczyniają się znaczących cyfr wskaźników i dłonie luminescencyjny paski. Pełny opis

484

484 zł z VAT 799 zł, oszczędzasz 315 zł (39 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Po gumowy pasek mocujący na nadgarstek Zegarki męskie Tommy Hilfiger, dostać strój zupełnie nowy wymiar. Ich powierzchnia jest ze względu na dużą średnicę dobrze odróżniający, również przyczyniają się znaczących cyfr wskaźników i dłonie luminescencyjny paski. Czy wziąć zegarek sportowa, skórzana kurtka lub marynarka będzie zawsze służyć jako elegancki dodatek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Tachymetr tak
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 50 mm