Tommy Hilfiger Carly 1781917

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002651213
Tommy Hilfiger Carly 1781917

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Carly 1781917

Zegarki damskie Tommy Hilfiger są idealnym dodatkiem dla wszystkich kobiet, które chcą dopracować swój strój do oryginalnego dzieła. Na pierwszy rzut oka jasnoróżowy zegar na twarzy rejestruje dwa chronografy z datą i światłem dziennym tygodnia. Pełny opis

917

917 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki damskie Tommy Hilfiger są idealnym dodatkiem dla wszystkich kobiet, które chcą dopracować swój strój do oryginalnego dzieła. Na pierwszy rzut oka jasnoróżowy zegar na twarzy rejestruje dwa chronografydatą i światłem dziennym tygodnia . Zegarki są w całości wykonane z najwyższej jakości stali. Obstawiaj zegarki pasujące do każdego stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy różowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 48 mm