Tommy Hilfiger George 1791215

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002376039
Tommy Hilfiger George 1791215

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger George 1791215

Piękne męskie zegarki marki Tommy Hilfiger Świat inspirować każdy do swojej unikalnej konstrukcji i przetwarzania. All-stalowa konstrukcja, wraz z wytłoczonym czarnej tarczy wygląda bardzo ładnie. Cała uzupełnieniem jedną znaczącą postacią i kolor czerwony powtarzane w kilku miejscach wokół tarczy. Pełny opis

872

872 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne męskie zegarki marki Tommy Hilfiger Świat inspirować każdy do swojej unikalnej konstrukcji i przetwarzania. All-stalowa konstrukcja, wraz z wytłoczonym czarnej tarczy wygląda bardzo ładnie. Cała uzupełnieniem jedną znaczącą postacią i kolor czerwony powtarzane w kilku miejscach wokół tarczy. Udekoruj swój nadgarstek akcesorium, które nie niezauważona.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków elegancki
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 48 mm