Tommy Hilfiger George 1791216

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002376040
Tommy Hilfiger George 1791216

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Tommy Hilfiger George 1791216

Piękne męskie zegarki marki Tommy Hilfiger Świat inspirować każdy do swojej unikalnej konstrukcji i przetwarzania. Czarny skórzany pasek w połączeniu z niebieskim wytłoczonym tarczy wygląda bardzo ładnie. Pełny opis

623

623 zł z VAT 798 zł, oszczędzasz 175 zł (21 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne męskie zegarki marki Tommy Hilfiger Świat inspirować każdy do swojej unikalnej konstrukcji i przetwarzania. Czarny skórzany pasek w połączeniu z niebieskim wytłoczonym tarczy wygląda bardzo ładnie. Cała uzupełnieniem jedną znaczącą postacią i kolor czerwony powtarzane w kilku miejscach wokół tarczy. Udekoruj swój nadgarstek akcesorium, które nie niezauważona.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 48 mm