Tommy Hilfiger Mia 1781568

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002376652
Tommy Hilfiger Mia 1781568

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Mia 1781568

Zegarki damskie modelu zaprojektowanego przez markę Tommy Hilfiger przeznaczone do delikatnych i wrażliwych kobiet, które chcą mieć na nadgarstku, ten wspaniały kawałek. Zegarek z koperta ze stali, która jest różowe złoto. Pełny opis

910

910 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :14.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki damskie modelu zaprojektowanego przez markę Tommy Hilfiger przeznaczone do delikatnych i wrażliwych kobiet, które chcą mieć na nadgarstku, ten wspaniały kawałek. Zegarek z koperta ze stali, która jest różowe złoto. Do niego jest podłączony do białego paska silikonowego, który jest bardzo przyjemny na nadgarstku. Oprócz funkcji estetycznej pełni funkcję praktyczną i zegarek wyświetla czas, datę i dzień tygodnia, ale także oferuje zegar 24-godzinny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy rózowe zloto
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm