Tommy Hilfiger Multifunktion 1791307

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002376730

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Multifunktion 1791307

Zegarki zaprojektowane przez markę Tommy Hilfiger jest odpowiednia dla każdego współczesnego dżentelmena. Ich czarna tarcza cię na pierwszy rzut oka z jego uderzające luminescencyjnych ręce i cyframi rzymskimi, które sprawiają, że zawsze zobaczyć aktualny czas. Pełny opis

991

991 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :12.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez markę Tommy Hilfiger jest odpowiednia dla każdego współczesnego dżentelmena. Ich czarna tarcza cię na pierwszy rzut oka z jego uderzające luminescencyjnych ręce i cyframi rzymskimi, które sprawiają, że zawsze zobaczyć aktualny czas. Dwa chronograf projekt będzie służyć jako wskaźnik datownik dzień tygodnia. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 48 mm