Tommy Hilfiger Peyton 1781965

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002757558
Tommy Hilfiger Peyton 1781965

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Peyton 1781965

Jeśli chcesz stylowe akcesoria, to zdecydowanie nie możesz przegapić marki mody Tommy Hilfiger . Na pierwszy rzut oka przechwytuje cię Srebrny zegar, który naprawdę jest projektem. Są tylko ręce, a logo marki jest wyświetlane przez całą tarczę zegara. Pełny opis

651

651 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli chcesz stylowe akcesoria, to zdecydowanie nie możesz przegapić marki mody Tommy Hilfiger . Na pierwszy rzut oka przechwytuje cię Srebrny zegar, który naprawdę jest projektem. Są tylko ręce, a logo marki jest wyświetlane przez całą tarczę zegara. Oglądaj zegarek za pomocą wysokiej jakości skórzanego paska. Zafunduj sobie zegarki, które na pewno Ci się spodobają środkiem uwagę tylko dla ciebie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy srebrny, złoty
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 43 mm