Tommy Hilfiger Pippa 1781763

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002725000
Tommy Hilfiger Pippa 1781763

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Tommy Hilfiger Pippa 1781763

Zegarki z pracowni popularnej marki mody Tommy Hilfiger na pierwszy rzut oka kochać wszystkie damy z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Sprawa jest galwanicznie z żółtego złota, które mogą dostarczyć dowolny strój wyglądać luksusowe. Pełny opis

594

594 zł z VAT 866 zł, oszczędzasz 272 zł (31 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z pracowni popularnej marki mody Tommy Hilfiger na pierwszy rzut oka kochać wszystkie damy z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Sprawa jest galwanicznie z żółtego złota, które mogą dostarczyć dowolny strój wyglądać luksusowe. Srebrna tarcza z delikatnym wzorem jet działa poprzez małe cyfry i wąskie dłonie są bardzo czyste. Najbardziej widocznym elementem jest prawdziwy skórzany pasek śnieżnobiałe, ale na pewno, który wyróżnia się nie tylko na opalonej skórze. Udekorować akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 39 mm