Tommy Hilfiger Pippa 1781920

Marka: Tommy Hilfiger Nr katalogowy: 100002464094

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Tommy Hilfiger Pippa 1781920

Zegarki marki mody Tommy Hilfiger dla kobiet, które szukają stylowego akcesorium. Beżowy tarcza ozdobiona wzorem kwiatów z błyszczącymi kryształkami, eleganckie rąk i logo marki. Jakości obudowa ze stali buduje Milan ruch, który idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Pełny opis

650

650 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki mody Tommy Hilfiger dla kobiet, które szukają stylowego akcesorium. Beżowy tarcza ozdobiona wzorem kwiatów z błyszczącymi kryształkami, eleganckie rąk i logo marki. Jakości obudowa ze stali buduje Milan ruch, który idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Podaruj sobie dodatek, który będzie dostroić swój strój do perfekcji.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 6 mm
Wysokość 39 mm