Traser Blue Infinity Textile

Marka: Traser Nr katalogowy: 100002375891

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Traser Blue Infinity Textile

Profesjonalne zegarki Traser rzeczywiście precyzyjnie przetwarzane. Te zmiany są wyposażone w precyzyjny ruch szwajcarski Ronda 517,6 DD. Mają datownik ze strzałką na tydzień. Wodoszczelny do nurkowania 200 m i szkłem szafirowym jest powszechne. Pełny opis

2208

2 208 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Profesjonalne zegarki Traser rzeczywiście precyzyjnie przetwarzane. Te zmiany są wyposażone w precyzyjny ruch szwajcarski Ronda 517,6 DD. Mają datownik ze strzałką na tydzień. Wodoszczelny do nurkowania 200 m i szkłem szafirowym jest powszechne. Podwójna osłona jest wytwarzane na powierzchni z poliamidu, a strona wewnętrzna jest wykonana z wysokiej jakości stali.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków elegancki
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała plastik, stal
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny, niebieski
Kolor tarczy czarny, niebieski
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 54 mm