Traser Mistrz klasyczny Automatic Steel

Marka: Traser Nr katalogowy: 100002519730

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Traser Mistrz klasyczny Automatic Steel

Military Watch Traser przeznaczony jest nie tylko dla grup jednostek specjalnych, ale także dla entuzjastów publicznych. Zegarki wykonane są ze stali nierdzewnej i mają automatyczny mechanizm zegarowy. Hydroizolacja do pływania i szafirowe szkło to rzecz oczywista. Pełny opis

3621

3 621 zł z VAT 5 029 zł, oszczędzasz 1 408 zł (27 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Military Watch Traser przeznaczony jest nie tylko dla grup jednostek specjalnych, ale także dla entuzjastów publicznych. Zegarki wykonane są ze stali nierdzewnej i mają automatyczny mechanizm zegarowy . Hydroizolacja do pływaniaszafirowe szkło to rzecz oczywista. Oglądaj z czarnym silikonowy m paski są precyzyjnie przetworzone, a dzięki eleganckiemu wzornictwu możesz je zabrać do każdego stroju towarzyskiego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 46 mm