Triwa Blush Svalan Light Gray Super Slim SVST102-SS111512

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002571619

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Triwa Blush Svalan Light Gray Super Slim SVST102-SS111512

Jeśli szukasz dodatków, na każdą okazję, zdecydowanie nie przegap szwedzkiego zegarka Triwa. Beżowa tarcza jest ozdobiona złoconymi świecącymi dłońmi z indeksami i chronografem jako wskaźnikiem sekund. Doskonałe połączenie etui, do którego przymocowany jest szary skórzany pasek. Pełny opis

674

674 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz dodatków, na każdą okazję, zdecydowanie nie przegap szwedzkiego zegarka Triwa. Beżowa tarcza jest ozdobiona złoconymi świecącymi dłońmi z indeksami i chronografem jako wskaźnikiem sekund. Doskonałe połączenie etui, do którego przymocowany jest szary skórzany pasek. Traktuj zegarek Triw, który będziesz świecić.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 42 mm