Triwa FALKEN Midnight TW-FAST115-CL010101

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002567099

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Triwa FALKEN Midnight TW-FAST115-CL010101

Czarny kolor to ponadczasowa klasyka, od czasu do czasu. Idealnie dopasowany do wszelkich dodatków, wygląda dobrze nawet sam w sobie. Nie zapomnij o czarnych Triwa, ani nie Triwa zegarka Midnight Falken od Triwa marki Triwa. Pełny opis

893

893 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czarny kolor to ponadczasowa klasyka, od czasu do czasu. Idealnie dopasowany do wszelkich dodatków, wygląda dobrze nawet sam w sobie. Nie zapomnij o czarnych Triwa, ani nie Triwa zegarka Midnight Falken od Triwa marki Triwa . Ich czarna tarcza jest ozdobiona ciemnymi indeksami i chronografem dla drugiej ręki. Ale dzięki świecącym dłoniom nie musisz martwić się, że czas będzie nieczytelny. Czarny kolor ma stal etui powlekane wykończenie PVD, a nawet gładkie Skórzana pasek. Postaw na dodatek, który nigdy Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8.2 mm
Wysokość 42 mm