Triwa FALKEN Rose TW-FAST101-CL010614

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002376005

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Triwa FALKEN Rose TW-FAST101-CL010614

Dominującą cechą serii Falken jest stal etui z cienką obwódką, białą lub ciemnoszarą tarczą z logo TRIWA i nazwą Falken . Niewielki chronograf znajduje się powyżej wskaźnika szóstej godziny. Ten rodzaj sygnalizacji jest jedną z głównych cech tego modelu. Pełny opis

505

505 zł z VAT 893 zł, oszczędzasz 388 zł (43 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dominującą cechą serii Falken jest stal etui z cienką obwódką, białą lub ciemnoszarą tarczą z logo TRIWA i nazwą Falken . Niewielki chronograf znajduje się powyżej wskaźnika szóstej godziny. Ten rodzaj sygnalizacji jest jedną z głównych cech tego modelu. Model w prostym skandynawskim stylu pasuje na każdą okazję.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm