Triwa Humanium Black Sewn Classic Hu39D-SC010112

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100003960786

Sprzedaż partnerska

Triwa Humanium Black Sewn Classic Hu39D-SC010112

Kolekcja Humanium szwedzkiej marki Triwa jest naprawdę wyjątkowa. Zegarek wykonany jest z roztopionej nielegalnie trzymanej broni. Broń jest topiona w stalowe cegły, które są następnie wykonane ze stylowego Triwa ludzkiego. Pełny opis

1091

1 091 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003960786

Pełny opis

Opis produktu

Kolekcja Humanium szwedzkiej marki Triwa jest naprawdę wyjątkowa. Zegarek wykonany jest z roztopionej nielegalnie trzymanej broni. Broń jest topiona w stalowe cegły, które są następnie wykonane ze stylowego Triwa ludzkiego. Koncepcja tej kolekcji ma na celu podkreślenie rosnącej przemocy i pomocy w walce z rozprzestrzenianiem przestępczości. Część środków na wsparcie ofiar przemocy zbrojnej pochodzi ze sprzedaży zegarków. Możesz także pomóc światu stać się spokojniejszym miejscem. Czas na pokój.

Kolejną specjalnością zegarków jest zdecydowanie Skórzanapasek, który jest organicznie opalany, a jego produkcja chroni środowisko. Na wyciętym pokrętle znajdują się świecące wskazówki i przydatne datowanie . Dużym szczegółem jest wygrawerowane logo „Hu“ z boku etui. Wszystkie zegarki z kolekcji Humanium mają wodoszczelność 10 ATM, dzięki czemu można z nimi pływać bez trudności. Ciesz się użytecznym dodatkiem, wykonanym z czegoś bezużytecznego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość pasa 20 mm
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 9.8 mm
Wysokość 44 mm