Triwa Humanium Recycled Green Hu39D-CL080912

Triwa Humanium Recycled Green Hu39D-CL080912

Nr.: 100003960788
Sprzedaż partnerska
Kolekcja Humanium szwedzkiej marki Triwa jest naprawdę wyjątkowa. Zegarek wykonany jest z roztopionej nielegalnie trzymanej broni. Broń jest topiona w stalowe cegły, które są następnie wykonane ze stylowego Triwa ludzkiego. Pełny opis
1 171 zł
Partner: Vivantis

W magazynie partnera ostatnia sztuka

12.05.2021 - 13.05.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100003960788

Opis

Kolekcja Humanium szwedzkiej marki Triwa jest naprawdę wyjątkowa. Zegarek wykonany jest z roztopionej nielegalnie trzymanej broni. Broń jest topiona w stalowe cegły, które są następnie wykonane ze stylowego Triwa ludzkiego. Koncepcja tej kolekcji ma na celu podkreślenie rosnącej przemocy i pomocy w walce z rozprzestrzenianiem przestępczości. Część środków na wsparcie ofiar przemocy zbrojnej pochodzi ze sprzedaży zegarków. Możesz także pomóc światu stać się spokojniejszym miejscem. Czas na pokój.

Kolejnym specjalnym zegarkiem jest na pewno pasek wykonany z przetworzonych tworzyw sztucznych, co czyni go przyjaznym dla środowiska. Na wyciętym pokrętle znajdują się świecące wskazówki i przydatne datowanie . Całość pokryta jest szkłem szafirowym, które zachowuje swój niepowtarzalny połysk nawet po latach. Dużym szczegółem jest wygrawerowane logo „Hu“ z boku etui. Wszystkie zegarki z kolekcji Humanium mają wodoszczelność 10 ATM, dzięki czemu można z nimi pływać bez trudności. Ciesz się użytecznym dodatkiem, wykonanym z czegoś bezużytecznego.