Triwa Kling Zmierzch TW-KLST102-ME021212

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002567091

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Triwa Kling Zmierzch TW-KLST102-ME021212

Seria Klinga inspirowana jest zegarkami z połowy XIX wieku, a następnie jest uzupełniona nowoczesnymi elementami TRIWA . Model ze stalową kopertą i paskiem oraz szarą tarczą, która nadaje zegarkom interesujący i niecodzienny wygląd. Zegarki są unisex i nadają się do każdego stroju. . Pełny opis

789

789 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Seria Klinga inspirowana jest zegarkami z połowy XIX wieku, a następnie jest uzupełniona nowoczesnymi elementami TRIWA .

Model ze stalową kopertą i paskiem oraz szarą tarczą, która nadaje zegarkom interesujący i niecodzienny wygląd. Zegarki są unisex i nadają się do każdego stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm