Triwa KLINGA Ivory TW-KLST103-ME021313

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002376431

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Triwa KLINGA Ivory TW-KLST103-ME021313

Zegarek marki zaprojektowane przez Triwa dać strój aurę doskonałości i luksusu. Zawdzięcza tę sprawę i utopił Mediolan ocynkowana stal nierdzewną. Czysta biała twarz pokryte złotymi indeksami, z wyjątkiem im go znaleźć kolejne okno z datownikiem. Pełny opis

445

445 zł z VAT 792 zł, oszczędzasz 347 zł (43 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki zaprojektowane przez Triwa dać strój aurę doskonałości i luksusu. Zawdzięcza tę sprawę i utopił Mediolan ocynkowana stal nierdzewną. Czysta biała twarz pokryte złotymi indeksami, z wyjątkiem im go znaleźć kolejne okno z datownikiem. Zegarek jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet na nadgarstku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8.2 mm
Wysokość 42 mm