Triwa NEVIL Snow TW-NEST115-SC010215

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002376284

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Triwa NEVIL Snow TW-NEST115-SC010215

Minimalistyczny design, wysokiej jakości materiały oraz możliwość dostarczenia ponadczasowy wygląd do każdego stroju. Wszystko to łączy markę zegarek zaprojektowany przez Triwa. Ich czysta biała tarcza ozdobiona dwoma chronografów, oprócz nich będzie zainteresowany w rękach złote i indeksów. Pełny opis

917

917 zł z VAT 1 180 zł, oszczędzasz 263 zł (22 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Minimalistyczny design, wysokiej jakości materiały oraz możliwość dostarczenia ponadczasowy wygląd do każdego stroju. Wszystko to łączy markę zegarek zaprojektowany przez Triwa. Ich czysta biała tarcza ozdobiona dwoma chronografów, oprócz nich będzie zainteresowany w rękach złote i indeksów. Nadgarstek zegarek szyte brązowy pasek z prawdziwej skóry ozdobione charakterystycznym jasnym szwem. Wisienką na torcie jest wodoodporny do 100m, dzięki czemu nie trzeba zdejmować zegarek nawet gdy przyjemności wodnych. Odkryj magię północnych suplementów i być we wszystkich okolicznościach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10.7 mm
Wysokość 48 mm