Triwa Niben Azure TW-NIST106-ME021212

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002376000

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Triwa Niben Azure TW-NIST106-ME021212

Unisex zegarki Seria modelu Niben all-stalową konstrukcję. Pokrętło jest barwione w kolorze niebieskim odcieniu, tworząc bardzo ciekawy design. Zegarki są przetwarzane w stylu cienkiej i eleganckiej. Szerokość taśmy wynosi 20 mm. . Pełny opis

797

797 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :17.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Unisex zegarki Seria modelu Niben all-stalową konstrukcję. Pokrętło jest barwione w kolorze niebieskim odcieniu, tworząc bardzo ciekawy design. Zegarki są przetwarzane w stylu cienkiej i eleganckiej. Szerokość taśmy wynosi 20 mm.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski, srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 42 mm