Triwa SPIRA Ivory TW-SPST102-ME021212

Marka: Triwa Nr katalogowy: 100002377077

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Triwa SPIRA Ivory TW-SPST102-ME021212

Zegarki zaprojektowane przez skandynawskie marki Triwa połączyć trzy mianownik – przemyślany design, precyzyjne wykonanie i wysoka jakość zastosowanych materiałów. Odkryj magię i ty i dołączyć zegarek na rękę z kolekcji Spira. Pełny opis

491

491 zł z VAT 894 zł, oszczędzasz 403 zł (45 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki zaprojektowane przez skandynawskie marki Triwa połączyć trzy mianownik – przemyślany design, precyzyjne wykonanie i wysoka jakość zastosowanych materiałów. Odkryj magię i ty i dołączyć zegarek na rękę z kolekcji Spira. Obudowa ze stali nierdzewnej tworzy idealną parę z napięciem stali Mediolanu. Biała tarcza opiera się na konwencjonalnej obróbki, na pewno będzie dostarczać wyrafinowaną ciferníček dla drugiej strony. Przynieś swój strój akcesorium, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 42 mm