Wenger Miejskie Donnissima 01.1721.101

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438094

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Miejskie Donnissima 01.1721.101

Piękne panie oglądać Wenger, które są nowe r. 2017 dla kobiet, które wiedzą czego chcą. Nadaje się do codziennego noszenia, ale dla społeczeństwa. Zegarek posiada obudowę stalową Pozłacane białe indeksy linią złote wyposażone szklanych kryształów, które są doskonale wtapia biały skórzany pasek. Pełny opis

922

922 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne panie oglądać Wenger, które są nowe r. 2017 dla kobiet, które wiedzą czego chcą. Nadaje się do codziennego noszenia, ale dla społeczeństwa. Zegarek posiada obudowę stalową Pozłacane białe indeksy linią złote wyposażone szklanych kryształów, które są doskonale wtapia biały skórzany pasek. Zegarki mają wodoszczelność do 100 m. Marki Wengera zegarków szwajcarskichruchów, które są gwarancją jakości.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Wysokość 39 mm