Wenger Miejskie Metropolitan 01.1741.117

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438232

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Miejskie Metropolitan 01.1741.117

Męska Watch Wenger Miejskie Metropolitan dla ludzi, którzy kochają jakości suplementów szwajcarski. Zegarek posiada obudowę stalową, która buduje na brązowym skórzanym paskiem polerowanej. Na czarnej tarczy są wyraźnie ręce i indeksy. Mają datowników i okna wodoodporny i nadaje się do pływania. Pełny opis

721

721 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Watch Wenger Miejskie Metropolitan dla ludzi, którzy kochają jakości suplementów szwajcarski. Zegarek posiada obudowę stalową, która buduje na brązowym skórzanym paskiem polerowanej. Na czarnej tarczy są wyraźnie ręce i indeksy. Mają datowników i okna wodoodporny i nadaje się do pływania. marka Wengera zegarków szwajcarskichruchów, które są gwarancją jakości.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 46 mm