Wenger postawa 01.1541.102

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438235
Wenger postawa 01.1541.102

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger postawa 01.1541.102

Wenger Męski zegarek z czarną tarczą, gdzie znajdą Państwo również klasycznych wskaźników i skali 24-godzinnym. Pokrętło chroni warstwę szkła mineralnego szafir. W przypadku obserwacji jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 316 L, a sam projekt jest również ogromny ruch. Pełny opis

838

838 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wenger Męski zegarek z czarną tarczą, gdzie znajdą Państwo również klasycznych wskaźników i skali 24-godzinnym. Pokrętło chroni warstwę szkła mineralnego szafir. W przypadku obserwacji jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 316 L, a sam projekt jest również ogromny ruch. Ciesz markę jakości szwajcarski.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 46 mm