Wenger Postawa Chrono 01.1543.101

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438108

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Postawa Chrono 01.1543.101

Piękne męskie zegarki Wenger dla mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. Zegarek posiada stalową obudowę i niebieską tarczę, która jest objęta trwałym szkłem. Mają stoper i wodoodporny do pływania. Wenger jest zupełnie wolny zegarki z ruchów szwajcarskich w jakości szwajcarski. Pełny opis

1324

1 324 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne męskie zegarki Wenger dla mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. Zegarek posiada stalową obudowę i niebieską tarczę, która jest objęta trwałym szkłem. Mają stoper i wodoodporny do pływania. Wenger jest zupełnie wolny zegarki z ruchów szwajcarskich w jakości szwajcarski. Podaruj sobie stylowe kawałek zbyt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 44 mm
Wysokość 50 mm