Wenger Postawa Chrono 01.1543.103

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438159

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Postawa Chrono 01.1543.103

Piękne męskie zegarki Wenger dla mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. Obserwacja ma obudowę ze stali i czarną powierzchnię, która jest pokryta warstwą odporną na poślizg szafirowym. Mają stoper, wyświetlanie daty i wodoodporny do kąpieli i sportów wodnych. Pełny opis

1273

1 273 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne męskie zegarki Wenger dla mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą. Obserwacja ma obudowę ze stali i czarną powierzchnię, która jest pokryta warstwą odporną na poślizg szafirowym. Mają stoper, wyświetlanie daty i wodoodporny do kąpieli i sportów wodnych. Taśma jest wykonana z gładką skórą Brązowy szycia. Wenger jest zupełnie wolny zegarki z ruchów szwajcarskich w jakości szwajcarski. Podaruj sobie stylowe kawałek zbyt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 44 mm
Wysokość 50 mm