Wenger Roadster Black Night Chrono 01.1843.105

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438224
Wenger Roadster Black Night Chrono 01.1843.105

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Roadster Black Night Chrono 01.1843.105

Męski zegarki edycja Wenger Black Night to połączenie szwajcarskiej jakości i piękny design. Praktyczna realizacja obudowa stalowa z istotnych przycisków bocznych i skórzanym paskiem, ma bardzo atrakcyjny wygląd. Model ten jest wyposażony w wodoszczelną 100 m, stoper i datownik. Pełny opis

1324

1 324 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męski zegarki edycja Wenger Black Night to połączenie szwajcarskiej jakości i piękny design. Praktyczna realizacja obudowa stalowa z istotnych przycisków bocznych i skórzanym paskiem, ma bardzo atrakcyjny wygląd. Model ten jest wyposażony w wodoszczelną 100 m, stoper i datownik. Więc na tarczy można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, a także będzie ozdobiona akcesorium nadgarstka, który pasuje do niemal każdego stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 49 mm