Wenger Urban Classic 01.1741.124

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002460717

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Urban Classic 01.1741.124

Czy będziesz nosić formalnego garnitur lub wygodną koszulę rekreacyjnym, zegarek zaprojektowany przez szwajcarskiego marki Wenger strój jest zawsze doskonale melodie. Pełny opis

882

882 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy będziesz nosić formalnego garnitur lub wygodną koszulę rekreacyjnym, zegarek zaprojektowany przez szwajcarskiego marki Wenger strój jest zawsze doskonale melodie. Ich jasny twarz ma bardzo czyste wrażenie – jest ozdobiony wąskimi rąk, indeksów i zwieńczony małych liczb subciferníček w którym krąży drugą rękę. Plated jednostka Obudowa ze stali dodaje elegancji, a także ciemnobrązowy skórzany pasek. Miłośnicy wody z pewnością docenią wodoszczelny do 100 metrów, co pozwala na pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Podaruj sobie dodatek do prestiżowego oznaczenia Swiss made i być w każdej chwili prawo dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 48 mm