Wenger Urban Classic Gent 01.1741.109

Marka: Wenger Nr katalogowy: 100002438144

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Wenger Urban Classic Gent 01.1741.109

Piękne wypoczynek Wenger zegarki, które mają ruch szwajcarski, to będzie idealnie pasuje do sportu i dorywczo strój. Model z przypadku stali i skórzanym paskiem gładka, ma białe wybierania logo marki, czytelne i indeksy luminescencyjne ręce. Kolejną zaletą jest okno datownika. Pełny opis

720

720 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Piękne wypoczynek Wenger zegarki, które mają ruch szwajcarski, to będzie idealnie pasuje do sportu i dorywczo strój. Model z przypadku stali i skórzanym paskiem gładka, ma białe wybierania logo marki, czytelne i indeksy luminescencyjne ręce. Kolejną zaletą jest okno datownika. Z tych jakości zegarków Swiss made w połysku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Wysokość 46 mm