Wotchi SmartWatch SET W08P

Marka: Wotchi Nr katalogowy: 100024994029

Sprzedaż partnerska

Wotchi SmartWatch SET W08P

Smartwach marka Wotch stać się niezbędnym dodatkiem do codziennych czynności. Metalowa obudowa jest ustawić jakość 1. 3 „ekran dotykowy, który włącza się automatycznie, kiedy przechylić nadgarstek. Aby poruszać się po menu, wystarczy przeciągnąć palcem w górę lub w dół. Pełny opis

200

457 zł Z VAT
200 zł
-56%

Nr katalogowy: 100024994029

Pełny opis

Opis produktu

Smartwach marka Wotch stać się niezbędnym dodatkiem do codziennych czynności.
Metalowa obudowa jest ustawić jakość 1.3 „ekran dotykowy, który włącza się automatycznie, kiedy przechylić nadgarstek. Aby poruszać się po menu, wystarczy przeciągnąć palcem w górę lub w dół. Aby wyświetlić informacje na temat snu, liczbę kroków i szkolenia, po prostu przeciągnij palcem w lewo lub w prawo na ekranie głównym. Można regulować jasność wyświetlacza, dzięki czemu zegarek czytelny nawet w jasnym świetle słonecznym.

Zegarki są dostarczane w zestawie z bransoletkom z stali , który idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka, i bardzo wygodny pasek silikonowy. Dzięki paska easy -click można łatwo i szybko odpiąć, a pasy mogą być łączone w zależności od nastroju i stroju. Żywotność baterii wynosi 3–7 dni.

Zegarek będzie Twoim pomocnikiem, czy zdecydujesz się biegać, jeździć na rowerze, grać badminton, koszykówka, piłka nożna, pływanie, skakanka lub po prostu pójść na spacer. W trybie sport jest mierzona, na przykład, przebyty dystans, liczbę kroków, spalone kalorie i tętno. Oprócz tętna zegarek może mierzyć ciśnienie krwi lub natlenienie krwi. Monitorowanie snu, szacowanie spalonych kalorii lub liczenie kroków to rzecz oczywista.. 

Po podłączeniu zegarka z telefonem za pomocą Bluetooth, wyświetlacz będzie zawsze pokazują najnowsze wiadomościpowiadomień z sieci społecznościowych. Zawsze oglądać przechowuje 3 najświeższe informacje. Można również oglądać prognozę pogody. Możliwość monitorowania prognozy pogody i kontrolować aparat i odtwarzacz muzyczny telefon wykona codziennych czynności. Jest też stoper, tryb cichy, 3 alarmy i ostrzeżenia długo sesji (po godzinie oglądania polecam pójście na spacer).

Przegląd funkcji

heartrate

Pomiar ciśnienia krwi

Pomiar tlenu we krwi

monitorowania snu

Tryby sportowe 8

Pomiar spalonych kalorii

Sterowanie kamerą telefonu komórkowego

Sterowanie odtwarzaczem muzyki w telefonie komórkowym

krokomierz

Powiadomienie z telefonu komórkowego

Ostrzeżenie przed długim siedzeniem bez ruchu

Alarm (można ustawić maksymalnie 3 alarmów)

Stoper

tryb cichy

Zgodność
Bluetooth 4.0
Android 4.4+
IOS 9.0+


Zegarki są sparowane z aplikacją Da Fit.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa silikon, stal
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa Różowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Pomiar tętna tak
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość pasa 20 mm
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 9.3 mm
Wysokość 43 mm