Wotchi SmartWatch W04B

Wotchi SmartWatch W04B

Nr.: 100024994028
Sprzedaż partnerska
Smartwach marka Wotch pomogą w swoich codziennych czynności, które również świetnie wygląda i można go zabrać do każdego stroju. Metalowa obudowa jest ustawiona 1,22 „wyświetlacz HD IPS, który oferuje wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz oraz doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Pełny opis
566 zł
Z VAT
188 zł
-66%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

04.08.2021 - 05.08.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100024994028

Opis

Smartwach marka Wotch pomogą w swoich codziennych czynności, które również świetnie wygląda i można go zabrać do każdego stroju.
Metalowa obudowa jest ustawiona 1,22 „wyświetlacz HD IPS, który oferuje wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz oraz doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Wyświetlacz jest pokryty trwałym szkło hartowane. Przymocujesz zegarek do nadgarstka za pomocą stalowej bransoletki, która idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Pasek przeznaczony jest do nadgarstków o obwodzie do 220mm. Długość bransoletki wynosi 23 cm. Zegarek można ładować za pomocą ładowarki, która ma szybkie ładowanie, unikając w ten sposób nieskończoną oczekiwania przed zegarek naładowany. Zegarki opłata za godzinę, a żywotność baterii wynosi do 7 dni.

zegarki sportowe mają podstawowe tryby jak chodzenie, bieganie, kolarstwo, skakanka, piłka nożna, koszykówkę i badmintona. Po podłączeniu zegarka z telefonem za pomocą Bluetooth, wyświetlacz będzie zawsze pokazują najnowsze wiadomościpowiadomień z sieci społecznościowych. Jeśli masz pracę siedzącą, z pewnością docenią funkcję, która informuje o długiej sesji i polecam udać się na spacer. Oprócz tętna zegarek może mierzyć ciśnienie krwi lub natlenienie krwi. Monitorowanie snu, szacowanie spalonych kalorii lub liczenie kroków to rzecz oczywista.. Możliwość monitorowania prognozy pogody i kontrolować aparat i odtwarzacz muzyczny telefon wykona codziennych czynności.


Przegląd funkcji

heartrate

Pomiar ciśnienia krwi

Pomiar tlenu we krwi

monitorowania snu

Podstawowy tryb sportowy

Pomiar spalonych kalorii

Sterowanie kamerą telefonu komórkowego

Sterowanie odtwarzaczem muzyki w telefonie komórkowym

krokomierz

Powiadomienie z telefonu komórkowego

Ostrzeżenie przed długim siedzeniem bez ruchu

Budzik, kalendarz
Stoper

Zgodność
Bluetooth 4.0
Android 4.4+
IOS 8.0+

Obsługiwane języki: angielski, hiszpański, portugalski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, japoński, koreański