Wotchi SmartWatch W04B

Marka: Wotchi Nr katalogowy: 100024994028

Sprzedaż partnerska

Wotchi SmartWatch W04B

Smartwach marka Wotch pomogą w swoich codziennych czynności, które również świetnie wygląda i można go zabrać do każdego stroju. Metalowa obudowa jest ustawiona 1,22 „wyświetlacz HD IPS, który oferuje wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz oraz doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Pełny opis

170

512 zł Z VAT
170 zł
-66%

Nr katalogowy: 100024994028

Pełny opis

Opis produktu

Smartwach marka Wotch pomogą w swoich codziennych czynności, które również świetnie wygląda i można go zabrać do każdego stroju.
Metalowa obudowa jest ustawiona 1,22 „wyświetlacz HD IPS, który oferuje wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz oraz doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Wyświetlacz jest pokryty trwałym szkło hartowane. Przymocujesz zegarek do nadgarstka za pomocą stalowej bransoletki, która idealnie dopasowuje się do kształtu nadgarstka. Pasek przeznaczony jest do nadgarstków o obwodzie do 220mm. Długość bransoletki wynosi 23 cm. Zegarek można ładować za pomocą ładowarki, która ma szybkie ładowanie, unikając w ten sposób nieskończoną oczekiwania przed zegarek naładowany. Zegarki opłata za godzinę, a żywotność baterii wynosi do 7 dni.

zegarki sportowe mają podstawowe tryby jak chodzenie, bieganie, kolarstwo, skakanka, piłka nożna, koszykówkę i badmintona. Po podłączeniu zegarka z telefonem za pomocą Bluetooth, wyświetlacz będzie zawsze pokazują najnowsze wiadomościpowiadomień z sieci społecznościowych. Jeśli masz pracę siedzącą, z pewnością docenią funkcję, która informuje o długiej sesji i polecam udać się na spacer. Oprócz tętna zegarek może mierzyć ciśnienie krwi lub natlenienie krwi. Monitorowanie snu, szacowanie spalonych kalorii lub liczenie kroków to rzecz oczywista.. Możliwość monitorowania prognozy pogody i kontrolować aparat i odtwarzacz muzyczny telefon wykona codziennych czynności.


Przegląd funkcji

heartrate

Pomiar ciśnienia krwi

Pomiar tlenu we krwi

monitorowania snu

Podstawowy tryb sportowy

Pomiar spalonych kalorii

Sterowanie kamerą telefonu komórkowego

Sterowanie odtwarzaczem muzyki w telefonie komórkowym

krokomierz

Powiadomienie z telefonu komórkowego

Ostrzeżenie przed długim siedzeniem bez ruchu

Budzik, kalendarz
Stoper

Zgodność
Bluetooth 4.0
Android 4.4+
IOS 8.0+

Obsługiwane języki: angielski, hiszpański, portugalski, francuski, niemiecki, rosyjski, włoski, japoński, koreański

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski, męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała metal
Wodoodporność nie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Pomiar tętna tak
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość pasa 17 mm
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 41 mm