Clinic Way Trójfazowy oleogel czyszczący (3-fazowy Oczyszczanie oleogel) 175 ml

Marka: Clinic Way Nr katalogowy: 100003180085
Clinic Way Trójfazowy oleogel czyszczący (3-fazowy Oczyszczanie oleogel) 175 ml

Sprzedaż partnerska

Clinic Way Trójfazowy oleogel czyszczący (3-fazowy Oczyszczanie oleogel) 175 ml

Oleogel wielki oczyszczający usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry i makijaż, pozostawiając skórę pięknie czyste, odżywiona i nawilżona. Obejmuje innowacyjną wzór trójfazowy. W trakcie stosowania, dzięki czemu struktura żel przekształca się w oleju, a następnie oczyszczenie emulsji. Pełny opis

73

73 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Oleogel wielki oczyszczający usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry i makijaż, pozostawiając skórę pięknie czyste, odżywiona i nawilżona. Obejmuje innowacyjną wzór trójfazowy. W trakcie stosowania, dzięki czemu struktura żel przekształca się w oleju, a następnie oczyszczenie emulsji.

cechy:

  • drobno odróżnia makijaż i oczyszcza skórę.
  • nawilża,
  • uspokaja,
  • zmniejszyć zmarszczki,
  • mydła,
  • Jest hipoalergiczny.
Jak korzystać:

Nałożyć na skórę i delikatnie masować. Następnie przemyć letnią wodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka CLINIC-WAY