Nivea Łagodne twarzy Żel (spłukiwanie do demakijażu 200 ml)

Marka: Nivea Nr katalogowy: 100002393315

Sprzedaż partnerska

Nivea Łagodne twarzy Żel (spłukiwanie do demakijażu 200 ml)

Miękki żel z wyciągiem z magnolii oczyszcza głęboko problematyczne skóry i ochrony przed tworzeniem pryszczy i zaskórników. Twoja skóra będzie świeża i promienna. . Pełny opis

16

16 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Miękki żel z wyciągiem z magnolii oczyszcza głęboko problematyczne skóry i ochrony przed tworzeniem pryszczy i zaskórników. Twoja skóra będzie świeża i promienna.

cechy:

  • oczyszcza skórę.
  • usuwa makijaż,
  • zatyka porów
  • testowany dermatologicznie.
Jak korzystać:

Stosuje się codziennie rano i wieczorem na wilgotne twarzy i szyi. Masuj delikatnie opuścić obszar wokół oczu. dokładnie spłukać letnią wodą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Marka NIVEA