Żel do mycia rąk ze składnikiem antybakteryjnym (Objętość 50 ml)

Żel do mycia rąk ze składnikiem antybakteryjnym (Objętość 50 ml)

Nr.: 100051461004
Sprzedaż partnerska
Przyjemnie odświeżający żel do mycia rąk RADOX ma wygodne opakowanie, które pasuje do każdego gospodarstwa domowego. Dzięki 65% zawartości alkoholu niezawodnie przywraca uczucie czystych dłoni nawet tam, gdzie nie masz w zasięgu swojego ulubionego mydła antybakteryjnego RADOX. Pełny opis
11 zł
Z VAT
8 zł
-27%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 5+ sztuk

29.10.2021 - 02.11.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100051461004

Opis

Przyjemnie odświeżający żel do mycia rąk RADOX ma wygodne opakowanie, które pasuje do każdego gospodarstwa domowego. Dzięki 65% zawartości alkoholu niezawodnie przywraca uczucie czystych dłoni nawet tam, gdzie nie masz w zasięgu swojego ulubionego mydła antybakteryjnego RADOX.Łatwy w użyciu, dzięki naturalnym składnikom pięknie pachnie, nie spłukuje się i działa natychmiast po szlifowanie. Dodatkowo pozostawi Twoje dłonie miękkie i zadbane: żel do mycia rąk RADOX zawiera pielęgnacyjną glicerynę, która zadba o piękno i nawilżenie skóry nawet podczas codziennego i długotrwałego stosowania.

Nieruchomości:

  • zawiera 65% alkoholu,
  • przyjemnie pachnie i przynosi orzeźwiające uczucie czystości,
  • jest idealny dla całej rodziny,
  • dzięki glicerynie zmiękcza zestresowaną skórę dłoni,
  • nadaje się do każdego rodzaju skóry.
Jak używać:Niewielką ilość żelu nanieść na dłoń i rozprowadzić na suchych dłoniach. Używaj w razie potrzeby. Nadaje się do wielokrotnego użytku.