Alcina Extra Strong (Power Gel) 100 ml
45 zł

Żel do włosów Extra Strong jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, które wymagają dodatkowego wzmocnienia. Żel nadaje się szczególnie do ekstrawaganckich fryzur, gdy doceniasz jego długie i niezwykle mocne wzmocnienie. Nie przykleja włosów i jest łatwy do rozczesania.


Alcina Strong Fixation (Ultimate Gel) For Men (Ultimate Gel) 100 ml
45 zł

Żel do włosów z silnym mocowaniem For Men przez markę Alcina przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Daje im długotrwałe i bezkompromisowe twardnienie bez przyklejania włosów. Jego specjalna konstrukcja umożliwia szybką i łatwą regulację stylizacji.


Alcina Strong (Shaping Gel) 100 ml
49 zł

Żel do silnego formowania włosów przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, które zapewniają wyjątkowo mocne wzmocnienie. Nadaje się również do ekstrawaganckich fryzur, które pozostaną na miejscu przez długi czas. Nadaje włosom jedwabisty połysk bez przyklejania lub obciążania.


Axe Adrenaline Extreme Look Cream Gel ( Gel) Cream ( Gel) 125 ml
18 zł

Adrenaline Extreme Hair Cream Gel firmy Axe jest idealny do wszystkich rodzajów włosów o bardzo silnym fiksacji. To kremowa konsystencja, w którą się właśnie zakochujesz! Ten produkt do pielęgnacji włosów stanie się integralną częścią Twojej codziennej stylizacji.


Axe Urban Creative Look (Matt Gel) 125 ml
18 zł

Żel do stylizacji włosów Urban Creative Look to produkt do stylizacji, który z łatwością upiększy Twoją fryzurę. Zapewnia silne mocowanie, długotrwały efekt matowienia.


JOICO Joigel (Joigel Firm Styling Gel) 250 ml
27 zł

Forming Gel Style & Finish Joigel Firm Styling Gel o silnym działaniu utrwalającym. Aby wspierać kształt i jego silne wzmocnienie. Zapewnia elastyczność, objętość i połysk. Szybko wysycha, nie tworzy płatków. Rezultatem będą lśniące, lśniące włosy przycięte w fryzurę, elastyczne i naturalne.