Avon Kremowy żel pod prysznic Andaluzyjska błogość 500 ml

Marka: Avon Nr katalogowy: 100002746088
Avon Kremowy żel pod prysznic Andaluzyjska błogość 500 ml

Sprzedaż partnerska

Avon Kremowy żel pod prysznic Andaluzyjska błogość 500 ml

Kremowy żel pod prysznic Andaluzyjska błogość sprawi, że Twoje zmysły będą prawdziwą ucztą dzięki zapachowi granatu i słodkich migdałów! Ten balsam żel pod prysznic inspirowane orientalnymi kąpielami i wzbogacone płatkami róż. Zrelaksuj się i ciesz delikatną i delikatną skórą!. Pełny opis

19

19 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kremowy żel pod prysznic Andaluzyjska błogość sprawi, że Twoje zmysły będą prawdziwą ucztą dzięki zapachowi granatu i słodkich migdałów! Ten balsam żel pod prysznic inspirowane orientalnymi kąpielami i wzbogacone płatkami róż. Zrelaksuj się i ciesz delikatną i delikatną skórą!

Funkcje:

  • Umyj swoją skórę,
  • pachnie cudownie,
  • hydraty,
  • efekt relaksacyjny,
  • wytwarza bogatą pianę.
Jak korzystać:

Nałożyć na wilgotną miękką skórę, spienić i spłukać.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie