Clinique Prysznic Krem głęboko komfortu (mycia ciała 200 ml)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002386891
Clinique Prysznic Krem głęboko komfortu (mycia ciała 200 ml)

Sprzedaż partnerska

Clinique Prysznic Krem głęboko komfortu (mycia ciała 200 ml)

Aksamitny miękki prysznic krem ​​delikatnie oczyszcza organizm i nawilża nawet najbardziej suchych obszarów. Kremowa piana pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżona. Nadaje się do skóry wrażliwej. . Pełny opis

70

70 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Aksamitny miękki prysznic krem ​​delikatnie oczyszcza organizm i nawilża nawet najbardziej suchych obszarów. Kremowa piana pozostawia skórę gładką, miękką i nawilżona. Nadaje się do skóry wrażliwej.

Jak korzystać:

Spienić na skórze, delikatnie masować i następnie dokładnie przemyć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie