Dove Pielęgnowanie żel pod prysznicVelvet Soft (Nourishing Shower Gel) 250 ml

Marka: Dove Nr katalogowy: 100002492442
Dove Pielęgnowanie żel pod prysznicVelvet Soft (Nourishing Shower Gel) 250 ml

Sprzedaż partnerska

Dove Pielęgnowanie żel pod prysznicVelvet Soft (Nourishing Shower Gel) 250 ml

Odżywczy żel pod prysznic Pro • Wiek pozostawia skórę miękka i gładsza już po jednokrotnym użyciu. Jak dbać o skórę nigdy nie było tak příjemná. Aktivní naturalne składniki pomagają przywrócić komórki naskórka, jednocześnie delikatnie oczyszczają skórę. Pełny opis

10

10 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Odżywczy żel pod prysznic Pro • Wiek pozostawia skórę miękka i gładsza już po jednokrotnym użyciu. Jak dbać o skórę nigdy nie było tak příjemná.Aktivní naturalne składniki pomagają przywrócić komórki naskórka, jednocześnie delikatnie oczyszczają skórę.

cechy:

  • nawilża skórę,
  • nadaje się do codziennego użytku.
  • Nutrium technologia MoistureTM,
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry.
Jak korzystać:

Nałożyć na wilgotną skórę, spienić i spłukać.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie