Soaphoria Żel pod prysznic Organic Lavender Field (Organic Lavender Fields mycia ciała 250 ml)

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002552019

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Żel pod prysznic Organic Lavender Field (Organic Lavender Fields mycia ciała 250 ml)

Zamknij oczy i zanurzyć się w kojący zapach pól lawendy. Naturalny żel prysznic zharmonizować ciało i duszę po dzień zwalnia się od stresu i uczucia napięcia. Pełny opis

33

33 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002552019

Pełny opis

Opis produktu

Zamknij oczy i zanurzyć się w kojący zapach pól lawendy. Naturalny żel prysznic zharmonizować ciało i duszę po dzień zwalnia się od stresu i uczucia napięcia.

Składniki aktywne:

  • olej kokosowy,
  • olej jojoba,
  • Ekstrakty lawendy.

cechy:

  • delikatnie oczyszcza skórę,
  • dodaje miękkość i elastyczność.
  • uspokaja,
  • rewitalizuje ciało i umysł.
  • zachęca
  • dla wszystkich rodzajów skóry.
Jak korzystać:

Nałożyć na wilgotną skórę, masaż i tworzyć pianę. Następnie dokładnie spłukać.

Reflektory: Jogurt organiczny najlepiej stosować po użyciu organicznego żelu pod prysznic. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 30 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub mrozów. Nie stosować na otwarte rany. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Woda Aqua, glukozyd decylowy , Lauryl betaina *, guma ksantanowa *, Lavandula Augustifolia Flower Extract *, sok z liści aloesu Barbadensis Proszek (Aloe vera) *, olej z nasion chinensis Simmondsia *, etyloheksylogliceryna (środek konserwujący), kwas cytrynowy *, kwas sorbowy (środek konserwujący), kwas mrówkowy (środek konserwujący), tlenek żelaza (składnik barwnika mineralnego)
Certyfikowany składnik organiczny

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie