Soaphoria Żel pod prysznic Organic Lavender Field (Organic Lavender Fields mycia ciała 250 ml)

Marka: Soaphoria Nr katalogowy: 100002552019
Soaphoria Żel pod prysznic Organic Lavender Field (Organic Lavender Fields mycia ciała 250 ml)

Sprzedaż partnerska

Soaphoria Żel pod prysznic Organic Lavender Field (Organic Lavender Fields mycia ciała 250 ml)

Zamknij oczy i zanurzyć się w kojący zapach pól lawendy. Naturalny żel prysznic zharmonizować ciało i duszę po dzień zwalnia się od stresu i uczucia napięcia. Pełny opis

34

34 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zamknij oczy i zanurzyć się w kojący zapach pól lawendy. Naturalny żel prysznic zharmonizować ciało i duszę po dzień zwalnia się od stresu i uczucia napięcia.

Składniki aktywne:

  • olej kokosowy,
  • olej jojoba,
  • Ekstrakty lawendy.

cechy:

  • delikatnie oczyszcza skórę,
  • dodaje miękkość i elastyczność.
  • uspokaja,
  • rewitalizuje ciało i umysł.
  • zachęca
  • dla wszystkich rodzajów skóry.
Jak korzystać:

Nałożyć na wilgotną skórę, masaż i tworzyć pianę. Następnie dokładnie spłukać.

Reflektory: Jogurt organiczny najlepiej stosować po użyciu organicznego żelu pod prysznic. Uwaga: Zaprojektowany do codziennego użytku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze do + 30 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub mrozów. Nie stosować na otwarte rany. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać letnią wodą przez co najmniej 15 minut bez przerwy z wewnętrznego narożnika na zewnątrz (w przypadku soczewek kontaktowych należy je wcześniej usunąć). W przypadku wystąpienia podrażnienia, zasięgnąć porady lekarza.

Przed pierwszym użyciem zaleca się wykonanie tak zwanego testu płatkowego, tj. Nałożenie i przetestowanie produktu kosmetycznego pod kątem jego tolerancji na małe obszary skóry, najlepiej na nadgarstku i odczekanie przez 24 godziny. Ta metoda może zapobiec wystąpieniu reakcji alergicznych i nadwrażliwości na produkt. Jeśli reakcja alergiczna wystąpi po aplikacji, przemyj powierzchnię skóry letnią wodą. Natychmiast przestań korzystać z produktu. Jeśli reakcja alergiczna utrzymuje się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską. kompozycja:

Woda Aqua, glukozyd decylowy , Lauryl betaina *, guma ksantanowa *, Lavandula Augustifolia Flower Extract *, sok z liści aloesu Barbadensis Proszek (Aloe vera) *, olej z nasion chinensis Simmondsia *, etyloheksylogliceryna (środek konserwujący), kwas cytrynowy *, kwas sorbowy (środek konserwujący), kwas mrówkowy (środek konserwujący), tlenek żelaza (składnik barwnika mineralnego)
Certyfikowany składnik organiczny

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie