EP LINE Żel pod prysznic Mimoni 200 ml

Marka: EP LINE Nr katalogowy: 100002461069
EP LINE Żel pod prysznic Mimoni 200 ml

Sprzedaż partnerska

EP LINE Żel pod prysznic Mimoni 200 ml

Wyjątkowo delikatne dziecko żel do kąpieli i pod prysznic jest specjalnie przystosowany do potrzeb wrażliwej skóry dzieci. Wesołe kąpiele z Mimoni staną się ulubionym rytuałem dla waszych dzieci. Pełny opis

16

16 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wyjątkowo delikatne dziecko żel do kąpieli i pod prysznic jest specjalnie przystosowany do potrzeb wrażliwej skóry dzieci. Wesołe kąpiele z Mimoni staną się ulubionym rytuałem dla waszych dzieci.

Funkcje:

  • przyjemny kojący zapach,
  • bez barwników i alkoholu,
  • PH neutralny,
  • testowany dermatologicznie i mikrobiologicznie.
Jak korzystać:

Nałożyć na wilgotną skórę, piankę i dokładnie spłukać z ciała.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie dziecięce