EP LINE Pianka do kąpieli i żel pod prysznic Disney Violetta 475 ml

Marka: EP LINE Nr katalogowy: 100002398025
EP LINE Pianka do kąpieli i żel pod prysznic Disney Violetta 475 ml

Sprzedaż partnerska

EP LINE Pianka do kąpieli i żel pod prysznic Disney Violetta 475 ml

Wyjątkowo delikatne dziecko żel pod prysznic a piana do kąpieli w jednym może być również używany jako szampon. Specjalnie dostosowany do potrzeb delikatnego dziecka, delikatnie i dokładnie czyści włosy i skórę dziecka. Dzięki projektowi Violetty każda dama zakochuje się w tym żelu. . Pełny opis

17

17 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wyjątkowo delikatne dziecko żel pod prysznic a piana do kąpieli w jednym może być również używany jako szampon. Specjalnie dostosowany do potrzeb delikatnego dziecka, delikatnie i dokładnie czyści włosy i skórę dziecka. Dzięki projektowi Violetty każda dama zakochuje się w tym żelu.

Funkcje:

  • przyjemny kojący zapach,
  • nawilża i zmiękcza,
  • nie powoduje podrażnień,
  • pH jest dostosowane do skóry dziecka,
  • pozostawiając skórę miękką i elastyczną.
Jak korzystać: Nałożyć na wilgotną skórę, piankę i dokładnie spłukać z ciała.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce