Scottish Fine Soap Kąpiel mleka z mlekiem 220 ml

Marka: Scottish Fine Soap Nr katalogowy: 100002391144
Scottish Fine Soap Kąpiel mleka z mlekiem 220 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Scottish Fine Soap Kąpiel mleka z mlekiem 220 ml

Bogato kremowe mleko do kąpieli oddaje swoje odżywianie skóry. Przepełnione mleka pozostawia skórę gładką i jedwabistą. Zawiera odmładzającą witaminę E. Pięknie pakowane w słoju. Pełny opis

29

29 zł z VAT 34 zł, oszczędzasz 5 zł (14 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Bogato kremowe mleko do kąpieli oddaje swoje odżywianie skóry. Przepełnione mleka pozostawia skórę gładką i jedwabistą. Zawiera odmładzającą witaminę E. Pięknie pakowane w słoju. Dzięki przyjaznej zapach mydła mleka wywołując uczucie czystości i świeżości jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

Skład: 220 ml


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie unisex