Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 2.2
99 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 rakiety o wadze 100g, 2 lotki i praktyczny futerał ochronny. Rakiety mają wytrzymałą, aluminiową konstrukcję. Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 2.2 jest odpowiedni szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Stiga zestaw do badmintona Hobby set
76 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 rakiety i 2 lotki. Znajduje się w nim także praktyczny i wytrzymały futerał do przenoszenia. Stiga zestaw do badmintona Hobby set zapewnia rozrywkę dzieciom oraz dorosłym. Można go używać do zabawy w ogrodzie, na wakacjach lub na korytarzu.

Vicfun zestaw Speed Badminton Set 100
119 zł

Zestaw do gry w speed badmintona Vicfun Speed Badminton Set 100 dostarczy mnóstwo zabawy wszystkim miłośnikom aktywności i sportów rakietowych. Produkt odpowiedni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. W skład zestawu wchodzą dwie aluminiowe rakiety, trzy specjalne lotki oraz wygodny pokrowiec na rakiety.

Vicfun zestaw do badmintona Speed badminton set 100 junior
128 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 skrócone rakiety dla juniorów, 3 piłki i praktyczny futerał ochronny. Rakiety mają wytrzymałą, aluminiową konstrukcję. Zestaw do badmintona Vicfun Speed jest odpowiedni szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Victor Wielofunkcyjna siatka do sportów rakietowych
232 zł

Wielofunkcyjna siatka Vicfun znakomicie sprawdzi się w ogrodzie. Model ten można z łatwością regulować na 3 różnych poziomach wysokości, co umożliwia świetne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 1.6
65 zł

Zestaw do badmintona zawiera 2 rakiety, 2 nylonowe lotki oraz praktyczny futerał ochronny. Rakiety mają wytrzymałą, stalową konstrukcję. Vicfun zestaw do badmintona Hobby set B 1.6 jest odpowiedni szczególnie dla osób początkujących, które chcą spróbować gry w ogrodzie lub na plaży.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Badminton Hobby Set Typ B
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

VicFun Badminton Hobby Set Typ B to zestaw składający się w dwóch rakiet, dwóch lotek i pokrowca. Wytrzymały komplet doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnej gry w parku i na plaży. Doskonała zabawa dla dwóch osób.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Mini Badminton Set
59 zł

VicFun Mini Badminton Set przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw składający się z dwóch rakiet, dwóch lotek i opakowania zapewni najmłodszym wiele rozrywki. Zaleta kompletu jest precyzyjne wykonanie oraz niewielka waga rakiety.

Vicfun zestaw Speed badminton set 2000
259 zł

Zestaw VicFun Speed Badminton Set 2000 pozwoli na rozgrywanie meczów w dwie osoby. Składa się z dwóch aluminiowych rakiet, trzech wytrzymałych lotek oraz wygodnego pokrowca z uchwytem. Komplet jest doskonałym wyborem do speed badmintona dla początkujących.