Vicfun zestaw Speed Badminton Set 100
190 zł 119 zł

Zestaw do gry w speed badmintona Vicfun Speed Badminton Set 100 dostarczy mnóstwo zabawy wszystkim miłośnikom aktywności i sportów rakietowych. Produkt odpowiedni zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. W skład zestawu wchodzą dwie aluminiowe rakiety, trzy specjalne lotki oraz wygodny pokrowiec na rakiety.

Vicfun zestaw Speed badminton set 2500
289 zł
+ darmowa dostawa

Zestaw VicFun Speed Badminton Set 2500 pozwoli na rozgrywanie meczów w dwie osoby. Składa się z dwóch kompozytowych rakiet, trzech wytrzymałych lotek oraz wygodnego pokrowca z uchwytem. Komplet jest doskonałym wyborem do speed badmintona dla zaawansowanych.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Mini Badminton Set
72 zł 59 zł

VicFun Mini Badminton Set przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Zestaw składający się z dwóch rakiet, dwóch lotek i opakowania zapewni najmłodszym wiele rozrywki. Zaleta kompletu jest precyzyjne wykonanie oraz niewielka waga rakiety.

Victor Wielofunkcyjna siatka do sportów rakietowych
209 zł

Wielofunkcyjna siatka Vicfun znakomicie sprawdzi się w ogrodzie. Model ten można z łatwością regulować na 3 różnych poziomach wysokości, co umożliwia świetne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Spokey siatka do badmintona Gossamer
45 zł 37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Siatka do badmintona Spokey Gossamer zapakowana w praktyczną torbę. Doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnej gry na boiskach otwartych. Lekka i łatwa w montażu siatka została wykonana z odpornego na działanie warunków atmosferycznych materiału i obszyta na górze elastyczną taśmą.

Spokey zestaw do badmintona Badnet
62 zł 51 zł

Zestaw do badmintona Spokey Badnet to doskonały wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Mobilność i prosty montaż sprawiają, że będziesz mógł grać wszędzie gdzie tylko zechcesz. W skład zestawu wchodzą: stalowe słupki, siatka, 4 plastikowe śledzie oraz linki naciągowe. Całość zapakowano w praktyczny pokrowiec z uchwytem.

Vicfun zestaw Speed badminton set 2000
259 zł

Zestaw VicFun Speed Badminton Set 2000 pozwoli na rozgrywanie meczów w dwie osoby. Składa się z dwóch aluminiowych rakiet, trzech wytrzymałych lotek oraz wygodnego pokrowca z uchwytem. Komplet jest doskonałym wyborem do speed badmintona dla początkujących.

Vicfun zestaw do gry w badmintona Badminton Hobby Set Typ B
35 zł

VicFun Badminton Hobby Set Typ B to zestaw składający się w dwóch rakiet, dwóch lotek i pokrowca. Wytrzymały komplet doskonale sprawdzi się podczas rekreacyjnej gry w parku i na plaży. Doskonała zabawa dla dwóch osób.