Blažek Antybakteryjne szklany pilnik Antibactif
19 zł

Fotokatalityczna antybakteryjny plik szkło paznokci to rewolucyjne rozwiązanie w nowoczesnej pielęgnacji paznokci. Ten plik został opracowany szkło po latach badań we współpracy z wiodącymi ekspertami. Antibactif plik jest niezbędna dla każdego, kto chce mieć ładne paznokcie.

Gabriella Salvete Narzędzia do manicure Zestaw do manicure
54 zł

Zestaw do manicure Gabriella Salvete Tools sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać perfekcyjnie w każdych okolicznościach. W zestawie znajdziesz: pilnik do paznokci, nożyczki do paznokci, szczypce, pęsety, popychacz do skórek. Elegancki etui z diamentowym wzorem 3D. .

DuKaS Zestaw do manicure 6-częściowy PL 126CKR
154 zł

6-częściowy zestaw do manicure w bardzo eleganckim czarnym etui z koronkowym kwiatowym wzorem stanie się ulubionym elementem zarówno torebki, jak i domu. Wysokiej jakości narzędzia z Niemiec mają długą żywotność i są bardzo trwałe.

Surgana Zestaw do manicure Crocodile - 3 narzędzia-17%
70 zł 58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znakomicie wykonany 3-częściowy, luksusowy zestaw do manicure zawierający obcinacz do paznokci, pincetę ściętą maniakalną i filety szafirowe. Narzędzia są przechowywane w solidnej, wysokiej jakości etui ze sztucznej skóry z nowoczesnym, atrakcyjnym wzorem i prostym zamknięciem klipsa.

Alum online Frezarka do paznokci manicure pedicure + frezy
76,05 zł

To niewielkie urządzenie sprawdzi się doskonale podczas pielęgnacji paznokci naturalnych oraz żelowych, akrylowych i hybrydowych. Wymienne frezy dołączone do zestawu są odpowiednie zarówno do płytki paznokcia jak i usuwania skórek oraz modzeli.

Bausch Szlifierka do manicure i pedicure 0399
150 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Urządzenie do manicure i pedicure ze złączem USB jest niezwykle wydajne, bezprzewodowe i łatwe w użyciu. W zależności od potrzeb możesz wybrać jeden z trzech poziomów prędkości.

Bausch Urządzenie do manicure i pedicure 0375 Światła
390 zł 375 zł

Niemiecki jakości zestaw do leczenia paznokcie na dłoniach i stopach w domu. Zestaw zawiera instrument jakości i 9 sztuk obrotowego narzędzia, paznokci i skórek Polskiego PEN z wapniem i czworoboczna pilnikiem.

BELOTTY Mały 4-częściowy manicure Tonny
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mały 4-częściowy manicure o wysokiej jakości sztywna Z czarną obudową i starannie dobranym zestawem niklowanych narzędzi do manicure. Etui z metalowym logo na manicure. .

BEURER Profesjonalny zestaw do manicure i pedicure MP 100
631 zł

Urządzenie do manicure i pedicure MPE 100 zawiera 10 wysokiej jakości profesjonalnych akcesoriów długie życie. W końcu profesjonalne oprzyrządowanie ma trwałą, szafirową powierzchnię. filc polerski, pasuje najwyższe wymagania i dlatego są idealne do indywidualnego leczenia.

Blažek pilnik łukowaty szkło
22 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

łukowaty plik z innego szkła paznokci wyróżnia unikalny kształt. Wewnętrzna łuku paznokcia pliku doskonale kształcie do żądanego kształtu. Dzięki doskonałej właściwości szlifowania BLAŽEK szklane pilniki do paznokci Szkła paznokci walki. Szybka, przyjazny i łatwo dostosować paznokcie!.

DuKaS Czarny podróży manicure Solingen skaj PL808
72 zł

Luksusowy zestaw do manicure w czarnej skóry syntetycznej i błyszczącego niklu ze względu na jego rozmiar pasuje do każdego bagażu i może towarzyszyć Ci wszystko gotowe! Gwarancja wyjątkowej jakości jest manikúrových narzędzia produkcyjne, które pochodzi od niemieckiej miejscowości Solingen.

DuKaS manicure rodzina Solingen jasnobrązowa skóra PL252
252 zł

Zestaw luz manicure sztucznej skóry i matowy chrom ma kształt portfela z zamknięciem patentowego. Gwarancja wyjątkowej jakości jest manikúrových narzędzia produkcyjne, które pochodzi od niemieckiej miejscowości Solingen.

DuKaS Manicure Zestaw 3-częściowy niebieski PL891
72 zł

Gwarancja wyjątkowej jakości jest manikúrových narzędzia produkcyjne, które pochodzi od niemieckiej miejscowości Solingen. Jest znana z produkcji wyrobów stalowych high-end do manicure i pedicure oraz jego znaku towarowego może wskazywać tylko najlepszych producentów.

DuKaS Podróżny zestaw do manicure 3 sztuki czarny kolorowy PL 872
73 zł

Podróżuj w czerni i jaskrawych kolorachetui zawiera 3 narzędzia do pielęgnacji paznokci. Gwarancją wyjątkowej jakości jest miejsce produkcji narzędzi do manicure, które pochodzi z niemieckiego miasta Solingen. Zestaw staje się niezbędnym elementem każdej torebki lub bagażu podręcznego.

DuKaS Podróżny zestaw do manicure 3 sztuki PL873
73 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podróżny zestaw do manicure 3 sztuki PL873 – gwarancją wyjątkowej jakości jest miejsce produkcji narzędzi do manicure, które pochodzi z niemieckiego miasta Solingen.

DuKaS Rodzinny zestaw do manicure 10 sztuk PL 252MK
235 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Komplet do manicure w matowym, niebieskim etui z rysunkiem krokodyla w kształcie portfela z patentowym zamknięciem. Wysokiej jakości narzędzia w rodzinnym manicure 10-częściowym. Ten zestaw stanie się istotną częścią Twojego domu.

DuKaS Zestaw do manicure 5-częściowy PL 111FFK
154 zł

Zestaw do manicure zawiera 5 podstawowych narzędzi w luksusowym skórzanym etui. Gwarancją wyjątkowej jakości jest miejsce produkcji narzędzi do manicure, które pochodzi z niemieckiego miasta Solingen.

DuKaS Zestaw do manicure 5-częściowy PL 111FPP
154 zł

Zestaw do manicure zawiera 5 podstawowych narzędzi w luksusowym skórzanym etui. Gwarancją wyjątkowej jakości jest miejsce produkcji narzędzi do manicure, które pochodzi z niemieckiego miasta Solingen.

DuKaS Zestaw do manicure 6-częściowy PL 126BK
170 zł

Zestaw do manicure w eleganckim matowym beżowym etui z ciemniejszym rysunkiem skóry krokodyla. Sześcioczęściowy zestaw niemieckiego producenta zawiera wysokiej jakości narzędzia, które są niezbędnym elementem każdego gospodarstwa domowego.