DuKaS Zestaw do manicure Swarovskiego kryształów Black PL 216CN

Marka: DuKaS Nr katalogowy: 100002765284
DuKaS Zestaw do manicure Swarovskiego kryształów Black PL 216CN

Sprzedaż partnerska

DuKaS Zestaw do manicure Swarovskiego kryształów Black PL 216CN

Luz zestaw do manicureokrągłym klapowym z czarnego tkanin welurowych i błyszczący nikiel. Gwarancja wyjątkowej jakości jest manikúrových narzędzia produkcyjne, które pochodzi od niemieckiej miejscowości Solingen. Pełny opis

134

134 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :13.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Luz zestaw do manicureokrągłym klapowym z czarnego tkanin welurowych i błyszczący nikiel. Gwarancja wyjątkowej jakości jest manikúrových narzędzia produkcyjne, które pochodzi od niemieckiej miejscowości Solingen. Jest znana z produkcji wyrobów stalowych high-end do manicure i pedicure oraz jego znaku towarowego może wskazywać tylko najlepszych producentów.

Manicure Zestaw zawiera:

  • obcinacz do paznokci,
  • Nożyczki na skórze,
  • Szklany pilnik do paznokci z kryształami Swarovskiego.
  • skośne pincety.
  • Widelec na skórze,
  • stronne narzędzie manicure.
  • Wykonanaze stali z powłoką niklową.
Jak korzystać:

Użyj leczenie paznokci.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%