Three Seven Zestaw do manicure Violet - 6 narzędzi

Marka: Three Seven Nr katalogowy: 100002764221

Sprzedaż partnerska

Three Seven Zestaw do manicure Violet - 6 narzędzi

Zestaw do manicure w atrakcyjnym designie i praktycznym opakowaniu zawiera 6 narzędzi: dwie szczypce do paznokci, pincety do manicure, nożyczki do paznokci, metaliczny plik cięty, kij do manicure. . Pełny opis

70

70 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zestaw do manicure w atrakcyjnym designie i praktycznym opakowaniu zawiera 6 narzędzi: dwie szczypce do paznokci, pincety do manicure, nożyczki do paznokci, metaliczny plik cięty, kij do manicure.

Funkcje:

  • jakość solidna etui wnętrze pokryte drobnym zamszem,
  • precyzyjna obróbka wszystkich narzędzi ze specjalnej stali nierdzewnej,
  • rozmiar w torebce.
  • Ciężar 115 g.
  • Wymiary zewnętrzne (dł. X szer. X wys.): 120 mm x 80 mm x 25 mm.
  • Nadaje się jako prezent.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%