Clinique Zestaw upominkowy kosmetyków do twarzy i ozdób (All About Eyes Set)

Marka: Clinique Nr katalogowy: 100002730876
Clinique Zestaw upominkowy kosmetyków do twarzy i ozdób (All About Eyes Set)

Sprzedaż partnerska

Clinique Zestaw upominkowy kosmetyków do twarzy i ozdób (All About Eyes Set)

Zestaw zawiera:  . Pełny opis

134

134 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zestaw zawiera:

 

Ulubiony demakijażu Take dzień wolny skutecznie i szybko usuwa ślady makijażu z oczami i ustami. Oftalmologicznie testowane hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne). Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej, nawet dla kobiet z soczewkami kontaktowymi.

Efekty:

  • usuwa makijaż i długotrwały i wodoodporny makijaż,
  • podrażniać oczy.

Jak używać:

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Stosuje się do usuwania Take Off Day na wacik i delikatnie odličte okolic oczu. Na drugim oku, należy użyć nowego wacika. Na koniec przemyć obszar z zimną wodą.

Wysoka Impact Mascara to wszechstronny mascara do rzęs, aby dać maksymalną objętość, długość i jest pięknie podświetlony z bogatym, intensywnym kolorze. Specjalnie opracowany skład pędzla i tuszu do rzęs, które razem znacznie zagęścić rzęsy, a jeden po drugim, należy oddzielić szczotkę. Hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), dla skóry wrażliwej.

Jak używać:

Zastosuj delikatne pociągnięcia do rzęs.

Top Cream Eye od Clinique All About Eyes stosowanych w celu zmniejszenia obrzęk oczu, cienie i zmarszczki wokół oczu. Krem-żel tekstury doskonale odświeża skórę i pomaga trzymać makijaż oczu w miejscu. Oftalmologicznie testowane hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne). Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, w tym liter.

Efekty:

  • zmniejsza obrzęki oczu i ciemne kręgi i zapobiegania ich powstawaniu,
  • wygładza drobne zmarszczki,
  • odświeża skórę,
  • utrzymuje makijaż oczu w miejscu.

Jak używać:

Apply All About Eyes krem ​​codziennie rano i wieczorem pod oczami i na górnej powiece. Delikatnie wklepać w skórę przy użyciu palców.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%